Konturowanie !

Moi mili

Na szybko przychodzę do was ze swatchami jak dla mnie najlepszych produktów do konturowania !

(teksty pochodzą z instagrama www.instagram.com/romanowskamakeup  postanowiłam że posty z instagrama będą również publikowane na blogu, przecież nie każdy ten instagram musi mieć !)


Swatche@anastasiabeverlyhills contour Cream kit od lewej fair neutral banana Java light sculpt i Hawana. Cudownie kremowa konsystencja ! Coś czuje ze Konturowanie wejdzie na wyższy lewel 


Jeżeli szukacie idealnej paletki do konturowania i nie chcecie wydać milionów to paletka@toofaced cocoa contour jest najlepszym rozwiązaniem ! Pięknie się blenduje, kontur trzyma się od momentu nałożenia do tak naprawdę demakijażu. Ja jestem zachwycona ! Piękne kolory chłodny i ciepły brąz bardzo dobrze napigmentowane ! Po prostu cudo, zakochałam się od pierwszego użycia. Możecie dostać ja w @sephorapolska za Ok 169 zł i uwierzcie że te pieniądze przekładają się w czasie na ilość zużytego produktu, który jest mega wydajny i starczy wam na bardzo długo ! :) to prawie tak jakbyście kupiły co miesiąc jedną tanią paletke z która niestety będziecie się męczyć dokładać więcej koloru żeby uzyskać fajny efekt :( a takto wydajecie raz i na bardzo długo macie świetny produkt i mega jakość :)


Share:

0 komentarze