Jak poradzić sobie ze schodzącym podkładem z nosa ?


Cześć !

Dzisiaj przychodzę do was z pewnym problemem z którym spotyka się każda z nas a mianowicie schodzący podkład z nosa...totalna zmora dla wszystkich dziewczyn !

Zatem..co z tym zrobić ?

Nic prostszego ! Wystarczy że przed nałożeniem podkładu na obszar nosa nałożycie dobrą jakościowo bazę pod cienie :) z powodzeniem przedłuży ona wam trwałość tego makijażu na nosie i nie będzie się on ścierał ! Koniecznie spróbujcie i dajcie znać ! Moim wyborem przy klientkach oraz na sobie jest Inglot eye shadow keeper sprawdzona w wielu przypadkach. Na pewno nie stosujcie do tego produktów do przyklejania brokatów, bądź pigmentów bo produkty będą się ważyć !
Ten patent możecie również zastosować przy odbijających się nosków od okularów !

Bazę inglota stosuje na klientkach już od dłuższego czasu i sprawdza się niesamowicie, oczywiście nie liczmy na to że produkt spowoduje że podkład nie zetrze się z nosa podczas wycierania go.. makijaż jest ulotny delikatny więc nawet dodatkowa warstwa pudru tego nie zmieni dlatego warto jest mieć przy sobie odrobine pudru korektor i gąbeczkę ! Wtedy każda sytuacja zostanie uratowana !

Share:

0 komentarze